GS 8003
Atgal







Techniniai duomenys
| Svoris | 83 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 695 x 546 x 550 mm |
| Variklis | Loncin (benzinas) |
| Variklio galia | 10 kW |
| Kuro bako talpa | 30 l |
| Nepertraukiamo darbo trukmė | 11 h |
| Maks. galia | 8 kW |
| Nuolatinės srovės galia | 1∼2,5 kW / 3∼7,7 kW |
| Maitinimo įtampa | 1∼230 V / 3∼400 V |
| Srovės stipris | 1∼10,9 A / 3∼13,9 A |
| Dažnis | 50 Hz |
| Lizdai |
1x Schuko 230V, 16A; 1x 3∼CEE 4P, 400V, 16A |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |




