GS 6503
Atgal









Techniniai duomenys
| Svoris | 73 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 695 x 546 x 550 mm |
| Variklis | Loncin (benzinas) |
| Variklio galia | 9 kW |
| Kuro bako talpa | 30 l |
| Nepertraukiamo darbo trukmė | 13 h |
| Maks. galia | 6,5 kW |
| Nuolatinės srovės galia | 1∼2 kW / 3∼6 kW |
| Maitinimo įtampa | 1∼230 V / 3∼400 V |
| Srovės stipris | 1∼8,7 A / 3∼10,8 A |
| Dažnis | 50 Hz |
| Lizdai |
1x Schuko 230V, 16A; 1x 3∼CEE 4P, 400V, 16A |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |





