BFS 940
Atgal













Techniniai duomenys
| Svoris | 86 kg |
| Maks. pjovimo gylis | 14,5 cm |
| Maks. pjovimo disko skersmuo | 400 mm |
| Pjovimo disko vidinis skersmuo | 25,4 mm |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 840 x 575 x 1010 mm |
| Pjovimo disko sukimosi greitis | 2 200 1/min |
| Variklis |
Keturtaktis (benzinas), Honda GX270 |
| Variklio galia | 6,3 kW |
| Variklio sūkiai | 3 600 1/min |
| Kuro bako talpa | 5,3 l |
| Vandens bako talpa | 32 l |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |







