BFS 735
Atgal





















Techniniai duomenys
| Svoris | 69 kg |
| Maks. pjovimo gylis | 12 cm |
| Maks. pjovimo disko skersmuo | 350 mm |
| Pjovimo disko vidinis skersmuo | 25,4 mm |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 830 x 488 x 880 mm |
| Pjovimo disko sukimosi greitis | 2 500 1/min |
| Variklis |
Keturtaktis (benzinas), Honda GX200 |
| Variklio galia | 4,3 kW |
| Variklio sūkiai | 3 600 1/min |
| Kuro bako talpa | 4,3 l |
| Vandens bako talpa | 20 l |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |











