BTS 635s
Atgal































































Techniniai duomenys
| Svoris | 11,6 kg |
| Maks. pjovimo gylis | 12,8 cm |
| Maks. pjovimo disko skersmuo | 350 mm |
| Pjovimo disko vidinis skersmuo | 25,4 mm |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 825 x 315 x 420 mm |
| Variklis | Dvitaktis (benzinas) |
| Variklio galia | 4,3 kW |
| Variklio sūkiai | 9 300 1/min |
| Kuro bako talpa | 1,1 l |
| Papildoma įranga |
Asfalto / betono pjūklo vežimėlis su vandens baku, sandarus vandens bakas asfalto / betono pjūklui |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |
































