BS 62-2/25
Atgal





Techniniai duomenys
| Svoris | 57 kg |
| Smūgio jėga | 17 kN |
| Smūgių skaičius | 687 min |
| Pado matmenys (plotis × ilgis) | 250 x 340 mm |
| Variklis | 2 taktų benzinas , Wacker Neuson WM80 |
| Variklio galia | 2 kW |
| Judėjimo greitis | 14 m/min |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |



