DPU 130r
Atgal



















Techniniai duomenys
| Svoris | 1 170 kg |
| Darbinis plotis | 1202 mm |
| Variklis | Kohler KDW 1404 (Dyzelinas) |
| Variklio galia | 21 KW |
| Vibracijos smūgio jėga | 130 kN |
| Judėjimo greitis | 31 m/min |
| Vibracijos dažnis | 58 Hz |
| Papildoma įranga |
Starteris, darbo valandų skaitiklis, nuotolinis valdymas. |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |










