DPU 110r
Atgal

























Techniniai duomenys
| Svoris | 793 / 810 kg |
| Darbinis plotis | 870 / 970 mm |
| Variklis | Kohler KDW 1003 (Dyzelinas) |
| Variklio galia | 16 KW |
| Vibracijos smūgio jėga | 110 kN |
| Judėjimo greitis | 28 m/min |
| Vibracijos dažnis | 60 Hz |
| Papildoma įranga |
Starteris, darbo valandų skaitiklis, sutankinimo matuoklis, Nuotolinis valdymas. |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |













