DPU 80r
Atgal







Techniniai duomenys
| Svoris | 709 / 724 kg |
| Darbinis plotis | 670 / 770 mm |
| Variklis | Kohler KDW 702 (Dyzelinas) |
| Variklio galia | 11 KW |
| Vibracijos smūgio jėga | 80 kN |
| Judėjimo greitis | 27 m/min |
| Vibracijos dažnis | 56 Hz |
| Papildoma įranga |
Starteris, darbo valandų skaitiklis, sutankinimo matuoklis, Nuotolinis valdymas. |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |




