BPU 6275
Atgal









Techniniai duomenys
| Svoris | 452 kg |
| Darbinis plotis | 750 mm |
| Variklis | Honda GX390 (Benzinas) |
| Variklio galia | 8,7 KW |
| Vibracijos smūgio jėga | 62 kN |
| Judėjimo greitis | 30 m/min |
| Vibracijos dažnis | 69 Hz |
| Papildoma įranga | Darbo valandų skaitiklis, starteris. |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |





