DPU 62
Atgal



























Techniniai duomenys
| Svoris | 461-510 kg |
| Darbinis plotis | 470 / 600 / 750 mm |
| Variklis | Hatz 1B50 (Dyzelinas) |
| Variklio galia | 7,6 KW |
| Vibracijos smūgio jėga | 62 kN |
| Judėjimo greitis | 30 m/min |
| Vibracijos dažnis | 69 Hz |
| Papildoma įranga |
Starteris, darbo valandų skaitiklis, sutankinimo matuoklis, pagrindo plokštės praplatinimas, Bluetooth interface (EquipTrack). |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |














