DPU 4545
Atgal











Techniniai duomenys
| Svoris | 415-434 kg |
| Darbinis plotis | 440-604 mm |
| Variklis | Hatz 1D42S (Dyzelinas) |
| Variklio galia | 6,4 KW |
| Vibracijos smūgio jėga | 45 kN |
| Judėjimo greitis | 25 m/min |
| Vibracijos dažnis | 69 Hz |
| Papildoma įranga | Starteris, darbo valandų skaitiklis, sutankinimo matuoklis. |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |






