DPU 4045
Atgal

















Techniniai duomenys
| Svoris | 376 kg |
| Darbinis plotis | 440-604 mm |
| Variklis | Yanmar L70V (Dyzelinas) |
| Variklio galia | 4,5 KW |
| Vibracijos smūgio jėga | 40 kN |
| Judėjimo greitis | 24 m/min |
| Vibracijos dažnis | 69 Hz |
| Papildoma įranga | Starteris, darbo valandų skaitiklis. |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |









