BPU 3750
Atgal















Techniniai duomenys
| Svoris | 240 kg |
| Darbinis plotis | 500 mm |
| Variklis | Honda GX270 (Benzinas) |
| Variklio galia | 5,6 KW |
| Vibracijos smūgio jėga | 37 kN |
| Judėjimo greitis | 24 m/min |
| Vibracijos dažnis | 90 Hz |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |








