DPU 3070
Atgal
Techniniai duomenys
| Svoris | 195 kg |
| Darbinis plotis | 700 mm |
| Variklis | Hatz 1B30 (Dyzelinas) |
| Variklio galia | 4,2 KW |
| Vibracijos smūgio jėga | 30 kN |
| Judėjimo greitis | 17 m/min |
| Vibracijos dažnis | 90 Hz |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |
