BPU 3050
Atgal

















Techniniai duomenys
| Svoris | 166 kg |
| Darbinis plotis | 500 mm |
| Variklis | Honda GX270 (Benzinas) |
| Variklio galia | 5,6 KW |
| Vibracijos smūgio jėga | 30 kN |
| Judėjimo greitis | 19 m/min |
| Vibracijos dažnis | 90 Hz |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |









