DPU 2550
Atgal





















Techniniai duomenys
| Svoris | 166 kg |
| Darbinis plotis | 500 mm |
| Variklis | Hatz 1B20 (Dyzelinas) |
| Variklio galia | 3,1 KW |
| Vibracijos smūgio jėga | 25 kN |
| Judėjimo greitis | 18 m/min |
| Vibracijos dažnis | 90 Hz |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |











