DPS 2050
Atgal















Techniniai duomenys
| Svoris | 102 / 107 kg |
| Darbinis plotis | 500 mm |
| Variklis | Hatz 1B20 (Dyzelinas) |
| Variklio galia | 3,4 KW |
| Vibracijos smūgio jėga | 20 kN |
| Judėjimo greitis | 22 m/min |
| Vibracijos dažnis | 98 Hz |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |








