BPS 1135
Atgal





















Techniniai duomenys
| Svoris | 63 kg |
| Darbinis plotis | 350 mm |
| Variklis | Honda GX120 (Benzinas) |
| Variklio galia | 2.6 KW |
| Vibracijos smūgio jėga | 11 kN |
| Judėjimo greitis | 26 m/min |
| Vibracijos dažnis | 98 Hz |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |











